BL: a Barca és a Monaco a nagy fordító, a PSG a nagy vesztes - NSO

Nagy fordítás a fővárosban | Dunaújváros Online

10 pont, ahol a magyar foci találkozott a történelemmel - Könyves magazin

Détáritól a Pátkai-gólig: a magyar fociválogatott nagy fordításai

Félidő 2-0, vége 2-3: Priskin vezérletével nagy fordítás az NB II-ben -  Csakfoci.hu
Félidő 2-0, vége 2-3: Priskin vezérletével nagy fordítás az NB II-ben - Csakfoci.hu

LABDARÚGÁS: Vendéggyőzelem Leverkusenben, hazai fordítás Manchesterben |  Vajdaság MA
LABDARÚGÁS: Vendéggyőzelem Leverkusenben, hazai fordítás Manchesterben | Vajdaság MA

DEAC II: Katonás fordítás - DEAC

5 foci teljesítménynövelő stratégia - simplesport.hu

Index - Futball - Futball - Elképesztő fordítás után lett újra Anglia  bajnoka a Manchester City!
Index - Futball - Futball - Elképesztő fordítás után lett újra Anglia bajnoka a Manchester City!

NFL: történelmi fordítás – a Vikings 0–33-ról verte meg a Coltsot -

Nagy fordítások, drámai végjátékok | Szabolcs Foci Info

Könyv: A futball története (Keir Radnedge)

Sárdagonya, fordítás, piros lap - Hírnavigátor

Index - Futball - Futball - Kulcsfontosságú fordítások: a Real Madrid és a  Manchester City is hátrányból nyert
Index - Futball - Futball - Kulcsfontosságú fordítások: a Real Madrid és a Manchester City is hátrányból nyert

Kovačić: A Real Madriddal részese lehettem már egy nagy fordításnak -  Penamadridista.hu
Kovačić: A Real Madriddal részese lehettem már egy nagy fordításnak - Penamadridista.hu

Légióskörkép: Nagy és Kalmár is gólpasszt adott; szenzációs lipcsei

NFL: óriási fordítás, a Chiefs 17 pontos hátrányból verte a Raiderst -  Sportal.hu
NFL: óriási fordítás, a Chiefs 17 pontos hátrányból verte a Raiderst - Sportal.hu

Szenzációs gólok, elképesztő fordítások és drámai hosszabbítás: ennél jobb  meccset kívánni sem lehet
Szenzációs gólok, elképesztő fordítások és drámai hosszabbítás: ennél jobb meccset kívánni sem lehet

NB II: Békéscsaba–ETO FC - NSO

Telex: Hihetetlen fordítással jutott ki Magyarország a futball-Eb-re

A hajrában fordított, legyőzte Izraelt a magyar női labdarúgó-válogatott  felkészülési meccsen
A hajrában fordított, legyőzte Izraelt a magyar női labdarúgó-válogatott felkészülési meccsen

Kilenc éve volt utoljára a fehérvárihoz hasonló fordítás az NB I-ben -  Sportal.hu
Kilenc éve volt utoljára a fehérvárihoz hasonló fordítás az NB I-ben - Sportal.hu

Drámai fordítással jutott ki a magyar válogatott a foci-Eb-re | Rangadó

Szenzációs fordítás a hajrában: kijutott az Európa-bajnokságra a magyar  válogatott
Szenzációs fordítás a hajrában: kijutott az Európa-bajnokságra a magyar válogatott

Micsoda fordítás! DVSC-Paks 2-1 - DVSC Futball Zrt.