Home

diagnosztizál cápa piramis darabant aukció ékszer tanítvány Rozsda Sor

Darabanth Aukciósház | axioart.com

Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzettek, bruttó: 11,4 g

Darabanth Aukciósház | Instagram, Facebook | Linktree

Különleges ékszerek a 392.... - Darabanth Aukciósház | Facebook

Darabanth Aukciósház | Budapest

1978-1986 5 db régi aukciós katalógus (BÁV 5. Numizmatikai | Darabanth Kft.

Ezüst (Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,3 g

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g

Fair Partner ✓430. Gyorsárverés | Darabanth | 2022. 11. 17. csütörtök 19:00  | axioart.com

Kristály csillár tartozékok
Kristály csillár tartozékok

Ezüst (Ag) pillangós gyűrű, állítható méretű, jelzett, nettó:3,8g

Ezüst (Ag) véshető karkötő, jelzett, h: 20cm, nettó: 4,2g

Lornyon és cvikker, lornyon rugója akad

Fair Partner ✓436. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 02. 16. csütörtök 19:00  | axioart.com

Darabanth aukciósház - bélyeg, képeslap, numizmatika, régiség árverés

Kortárs kínálatban erősít a Darabanth Aukciósház

Aranyozott fém levelet formázó kitűző, bross, kis kopásnyomokkal, h: 9 cm +  piros tűzzománc medál, 3,5x2 cm

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 4,6 g