Pihenés hitel cowboy birkozo fogas n elson csatorna Szertartás ív

Udvarhelyi birkózó érte el a válogatott legjobb eredményét az Eb-n

Index - Sport - Korábban koronavírusos lehetett a csütörtökön elhunyt  fiatal birkózó
Index - Sport - Korábban koronavírusos lehetett a csütörtökön elhunyt fiatal birkózó

Nézze meg Lőrincz Tamás olimpiai bajnoki döntőjét és a meccs után ünneplést  - videó
Nézze meg Lőrincz Tamás olimpiai bajnoki döntőjét és a meccs után ünneplést - videó

Nem egyszerű helyzet ez a Nelson... - Taktikai Önvédelem | Facebook

Lévai Zoltán döntős, Losonczi bronzmeccses a birkózó-vb-n

Birkózás: Sastin Marianna az első magyar női világbajnok - NSO

Milyen bíró az ilyen, dühös vagyok! – kiakadt a magyar vb-ezüstérmes

Birkózás – Wikipédia

Ez a birkózás! - Tizenkét felejthetetlen pillanat a budapesti birkózó-világbajnokság  történetéből by Dániel Tollár - Issuu
Ez a birkózás! - Tizenkét felejthetetlen pillanat a budapesti birkózó-világbajnokság történetéből by Dániel Tollár - Issuu

Mindkét magyar birkózó elveszítette bronzmeccsét, ötödik helyen zártak a vb- n - Eurosport

Két orosz származású magyar versenyző nyert arany- és ezüstérmet az oroszok  nélkül rendezett birkózó Európa-bajnokságon Budapesten | Mandiner
Két orosz származású magyar versenyző nyert arany- és ezüstérmet az oroszok nélkül rendezett birkózó Európa-bajnokságon Budapesten | Mandiner

Lőrincz Tamásból legenda lett, pedig olyan fickó, hogy mindig is egy lesz  közülünk - Eurosport
Lőrincz Tamásból legenda lett, pedig olyan fickó, hogy mindig is egy lesz közülünk - Eurosport

Magyar Birkózó Szövetség - Szabadfogásban a diákolimpiai bajnoki címekért

Szenzációs magyar siker: egy arany-, egy ezüst- és két bronzérem a hétvégi  hazai termés a budapesti birkózó Európa-bajnokságon | Mandiner
Szenzációs magyar siker: egy arany-, egy ezüst- és két bronzérem a hétvégi hazai termés a budapesti birkózó Európa-bajnokságon | Mandiner

Ligeti Dániel sérülten győzte le szerb-orosz ellenfelét, és nyert bravúros  bronzérmet a budapesti birkózó Európa-bajnokságon | Mandiner
Ligeti Dániel sérülten győzte le szerb-orosz ellenfelét, és nyert bravúros bronzérmet a budapesti birkózó Európa-bajnokságon | Mandiner

MUAY THAI FOGÁSOK, TÉRDESEK, FÖLDREVITELEK - Napi Maflás

Alszanak, esznek, jót birkóznak, A birkózás segít a fogyásban?

Kijutott az olimpiára a tokodi birkózó - Hírnavigátor

Magyar győzelem nélkül kezdődtek a birkózó Eb a női versenyei | 24.hu

Magyar-német birkózóverseny - 1940. november - Huszadik Század -  Sajtócikkek a múlt századból
Magyar-német birkózóverseny - 1940. november - Huszadik Század - Sajtócikkek a múlt századból

Takács István aranyéremért mérkőzhet a birkózó Eb-n - Sportal.hu

Birkózás: Barka és Németh is negyeddöntős Szófiában - NSO

Birkózás: rajtolt a vb, a férfiak között lehetnek vérmes reményeink «  Csepel.info
Birkózás: rajtolt a vb, a férfiak között lehetnek vérmes reményeink « Csepel.info

Birkózás: a későn érő klasszis – Korpási Bálint - NSO