Home

időben Alpok frekvencia úszó vb 2019 nyíltvizi Vizsgálat fő rés

Olasz Anna a hatodik, Balogh Vivien a 17. helyen végzett női 10 kilométeren nyílt  vízi úszásban a hazai vb-n | Mandiner
Olasz Anna a hatodik, Balogh Vivien a 17. helyen végzett női 10 kilométeren nyílt vízi úszásban a hazai vb-n | Mandiner

Vizes vb: Rasovszky hányt, Gyurta asztmás rohamot kapott a verseny közben |  24.hu
Vizes vb: Rasovszky hányt, Gyurta asztmás rohamot kapott a verseny közben | 24.hu

Vizes vb: Rasovszky Kristóf 4. tíz kilométeren, olimpiai kvótás

Parádés magyar bronz a vizes vb legbrutálisabb versenyében | 24.hu

🏊 Vizes vb 2022, 6. nap - Milák a legjobb idővel döntős 100 pillén, ötödik  a 4x200-as gyorsváltó - élő közvetítés - Eurosport
🏊 Vizes vb 2022, 6. nap - Milák a legjobb idővel döntős 100 pillén, ötödik a 4x200-as gyorsváltó - élő közvetítés - Eurosport

Vizes vb: Rasovszky Kristóf aranyérmes a nyíltvízi úszás 5 kilométeres  távján
Vizes vb: Rasovszky Kristóf aranyérmes a nyíltvízi úszás 5 kilométeres távján

A 2019-ES ÚSZÓ VILÁGBAJNOKSÁG PROGRAMJA ÉS EREDMÉNYEI - NSO

Index - Sport - Rasovszky Kristóf történelmi aranyérmével indult a vizes  világbajnokság
Index - Sport - Rasovszky Kristóf történelmi aranyérmével indult a vizes világbajnokság

Asztmás rohamot kapott a vízben Gyurta Gergely a világbajnokságon -  Infostart.hu
Asztmás rohamot kapott a vízben Gyurta Gergely a világbajnokságon - Infostart.hu

Vizes Eb, nyílt vízi úszás: teljes káosz a 25 kilométeres versenyen

Megvan a csapat a júniusi Nyíltvízi Junior Európa-bajnokságra - Magyar Úszó  Szövetség
Megvan a csapat a júniusi Nyíltvízi Junior Európa-bajnokságra - Magyar Úszó Szövetség

Történelmi magyar arany a vizes vb-n

Hosszú Katinka döntős, ötödik lett a férfi gyorsváltó

Betlehem Dávid hetedik, Rasovszky Kristóf célfotóval kilencedik lett öt  kilométeren nyílt vízi úszásban a hazai világbajnokságon | Mandiner
Betlehem Dávid hetedik, Rasovszky Kristóf célfotóval kilencedik lett öt kilométeren nyílt vízi úszásban a hazai világbajnokságon | Mandiner

Rasovszky Kristóf feladta, Betlehem Dávid nagyszerű úszással az ötödik  helyen zárta a nyílt vízi úszók férfi 10 kilométeres versenyét a hazai vb-n  | Mandiner
Rasovszky Kristóf feladta, Betlehem Dávid nagyszerű úszással az ötödik helyen zárta a nyílt vízi úszók férfi 10 kilométeres versenyét a hazai vb-n | Mandiner

Sporttörténelmet írt, ezüstérmes a magyar vegyesváltó a Lupa-tavon | 24.hu

FINA Úszó Világkupa 2019. - Budapest - Magyar Úszó Szövetség

350 ezer nézőt várnak a vizes világbajnokságra | CsodalatosBalaton.hu

Vizes vb: nem szereztek kvótát a magyar úszók női 10 kilométeren

Egyéni csúccsal indult Fradi-szempontból a vizes vb! - Fradi.hu

Vizes vb: Gálicz Péter bronzérmes 25 km-es nyílt vízi úszásban - NS

Magyar Úszó Szövetség - Magyar úszóválogatott - Hamarosan startol a 2019-es Úszó  VB nyíltvízi versenyszámainak I. válogatója! December 19-én a Győri  Aquasport Centerben rendezik a 2019-es Úszó VB nyíltvízi versenyszámainak  első válogatóját.
Magyar Úszó Szövetség - Magyar úszóválogatott - Hamarosan startol a 2019-es Úszó VB nyíltvízi versenyszámainak I. válogatója! December 19-én a Győri Aquasport Centerben rendezik a 2019-es Úszó VB nyíltvízi versenyszámainak első válogatóját.